En güzel boncuklu iğne oyası örnekleri arasında birbirinden müthiş tasarımlar bulunmaktadır. Siz de bu güzel boncuklu iğne oyası örnekeri arasından en beğendiğinizi kullanarak örebilirsiniz. Tığ işi boncuklu oya modelleri arasında daha çok çiçekli desenlere sahip boncuklu tasarımlar kullanılmaktadır.

Boncuklu çiçek oyası modelleri farklı renklerden tasarlanarak yazma ve tülbent kenarlarına işlenmektedir. Sırası ile yapılan motifler için farklı renk oya ipleri kullanılmaktadır. Kolay tığ oyaları ile siz de kendinize basit örnekleri kısa sürede yapabilirsiniz. Boncuklu oya örnekleri arasında tahta boncuklardan yapılan yemeni kenarı boncuklu oyalar da bulunmaktadır.

Çeyiz hazırlığı yapan müstakbel gelin adayları ya da anneleri kısa zamanda yapılan yazma kenarı boncuklu oyalar ile çeyizlerine yeni ürünlerde katmaktadır. Özellikle çeyiz bohçaları içerisinde yakın akrabalara bazı yörelerde bu yemeniler hediye edilmektedir. Siz de hem kolay hem de boncuklar sayesinde gösterişli olan bu yemeni oyaları yapabilirsiniz. En basit modellerin ve zor örneklerin yer aldığı galeriden en beğendiklerinizi bilgisayarınıza kayıt ederek örnekleri çıkarabilirsiniz.

Resmin üstüne tıklayarak da bir sonra ki resme geçiş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir